Форум, знакомства, фото, чат, общение

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Приглашаем Информационных Партнеров!
> Случайные изображения












> Ігровий монітор для мого племінника

Manjownam
сообщение 10.11.2023, 13:57
Сообщение #1


Супер-Мега Пользователь
******

Группа: Малёк
Сообщений: 424
Регистрация: 27.8.2016
Из: Планета Земля
Пользователь №: 32355



Добрий день! Маю непросте завдання – знайти ігровий монітор для мого племінника, який, до речі, гарно навчається. Я в абсолютному невпорядку в цьому напрямку, і хочу, щоб він отримав не просто технічний пристрій, а щось, що зможе допомогти йому в навчанні. Чи можете порекомендувати де краще купити ігровий монітор? Які характеристики важливі для навчальних цілей?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Ответов (1 - 3)
FunMaker
сообщение 10.11.2023, 13:58
Сообщение #2


Бывалый Пользователь
***

Группа: Малёк
Сообщений: 126
Регистрация: 21.5.2017
Из: Кременчук
Пользователь №: 41245



Привіт! Звучить як чудова ідея допомогти племіннику розвивати навички через ігровий монітор. Щоб обрати відповідний, слід звернути увагу на кілька ключових параметрів. По-перше, роздільна здатність – вона впливає на чіткість зображення. Далі, частота оновлення екрану – чим вище, тим плавніше зображення під час гри. Також важливо звертати увагу на час відгуку та розмір екрану. Магазини електроніки та побутової техніки мають широкий асортимент.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Manjownam
сообщение 10.11.2023, 14:00
Сообщение #3


Супер-Мега Пользователь
******

Группа: Малёк
Сообщений: 424
Регистрация: 27.8.2016
Из: Планета Земля
Пользователь №: 32355



Дякую за корисні поради! З яких магазинів варто обирати? Можливо, ви можете порекомендувати той, де є широкий вибір і якісний сервіс? Мене трошки переймає, що можу не зрозуміти всі тонкощі вибору самостійно.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FunMaker
сообщение 10.11.2023, 14:04
Сообщение #4


Бывалый Пользователь
***

Группа: Малёк
Сообщений: 126
Регистрация: 21.5.2017
Из: Кременчук
Пользователь №: 41245



Цитата(Manjownam @ 10.11.2023, 15:00) *
Дякую за корисні поради! З яких магазинів варто обирати? Можливо, ви можете порекомендувати той, де є широкий вибір і якісний сервіс? Мене трошки переймає, що можу не зрозуміти всі тонкощі вибору самостійно.


Тут я можу порадити тобі взагалі дві речі: звертай увагу на характеристики і вибирай магазин з надійною репутацією. Щодо характеристик, для навчальних цілей головне – якість зображення та роздільна здатність. Загалом, тут можна довго говорити про мс, Гц і тд., але просто подивися, щоб картинка була якісною. Адже, якщо племіннику потрібно буде дивитися на екран довше, ніж ти думаєш, краще, щоб не вирубало очі.
Щодо магазинів, я краще за все пораджу поки ніби ненав'язливо, але реально - заглядай на сайт Алло. Їхня категорія "Ігрові монітори" тут https://allo.ua/ua/monitory/naznachenie-igrovye/ є шалено великий вибір, і там точно є те, що тобі потрібно. Сам так купив, коли своєму брату шукав. Все просто і зрозуміло, без зайвого головняка. Удачі в пошуках!

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 


Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 15:52

Ігровий монітор для мого племінника - Форум




Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100

forum.ribca.net | Web Дизайн: WonderWorker | http://Ribca.Net