Форум, знакомства, фото, чат, общение

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Приглашаем Информационных Партнеров!
> Случайные изображения












> Де замовити файне віскі?

FunMaker
сообщение 21.3.2024, 14:02
Сообщение #1


Бывалый Пользователь
***

Группа: Малёк
Сообщений: 126
Регистрация: 21.5.2017
Из: Кременчук
Пользователь №: 41245



Читав, що вибір правильного віскі - це ціла наука. Мене цікавить, з чого почати? Може хтось порадить якесь конкретне віскі для новачка? Хотів би щось гладеньке на смак, але з цікавим ароматом. Цікавлюсь, які бренди варто розглядати?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Ответов (1 - 3)
Manjownam
сообщение 21.3.2024, 14:03
Сообщение #2


Супер-Мега Пользователь
******

Группа: Малёк
Сообщений: 424
Регистрация: 27.8.2016
Из: Планета Земля
Пользователь №: 32355



Для початківців я б завжди радив почати з чогось не дуже міцного і з вираженим солодовим смаком. Можеш спробувати Glenfiddich 12 років. Це класичний варіант, який поєднує в собі м'якість і багатогранність смаків. Якщо хочеш щось з американських варіантів, то Buffalo Trace або Woodford Reserve можуть бути чудовим вибором. Вони гладкі, з легкими нотками ванілі та карамелі.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FunMaker
сообщение 21.3.2024, 14:03
Сообщение #3


Бывалый Пользователь
***

Группа: Малёк
Сообщений: 126
Регистрация: 21.5.2017
Из: Кременчук
Пользователь №: 41245



Glenfiddich 12 звучить дуже привабливо, я точно спробую. А щодо американських віскі, то я не очікував, що вони можуть бути такими різноманітними. Buffalo Trace і Woodford Reserve, чи є між ними значна різниця в смаку? І як їх краще дегустувати, може є якісь особливі методи?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nravstven
сообщение 21.3.2024, 14:05
Сообщение #4


Продвинутый Пользователь
*****

Группа: Малёк
Сообщений: 304
Регистрация: 15.4.2017
Из: Киев
Пользователь №: 41161



Цитата(FunMaker @ 21.3.2024, 14:03) *
Glenfiddich 12 звучить дуже привабливо, я точно спробую. А щодо американських віскі, то я не очікував, що вони можуть бути такими різноманітними. Buffalo Trace і Woodford Reserve, чи є між ними значна різниця в смаку? І як їх краще дегустувати, може є якісь особливі методи?


Якщо ви хочете дійсно дізнатися більше про американське віскі, то не можу не порекомендувати заглянути в інтернет магазин "Maudau". Їхній каталог віскі Jack Daniel's https://maudau.com.ua/category/viski/produc...d=jack-daniel-s просто зачаровує розмаїттям. Тут є все: від класичного Jack Daniel’s Old No. 7, який вражає своєю м'якістю та легендарними нотами карамелі, до більш нішевих варіантів як Jack Daniel's Single Barrel, де кожна пляшка - це унікальна історія з унікальним смаком.

А якщо ви шукаєте щось справді особливе, то Tennessee Honey з його солодкими нотами меду і прянощів стане ідеальним вибором для тих, хто цінує ніжність і солодощі. Купуючи в інтернет магазині, ви не тільки отримаєте широкий вибір, але й зможете скористатися зручною доставкою прямо до дверей. І не забувайте експериментувати з водою чи льодом, щоб відкрити нові грані улюбленого напою!

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 


Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 2:48

Де замовити файне віскі? - Форум




Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100

forum.ribca.net | Web Дизайн: WonderWorker | http://Ribca.Net